Serenay Sarıkaya Saç Rengi

Yayınlanma Tarihi: 15 Aralık 2016 Ekleyen: Pınar SUDE


Günümüzde giyim modası gibi saç modasına da yön veren ünlülerimiz vardır. Bu ünlüler özellikle genç kızların kendilerine yakın buldukları, beğendikleri bayan ünlülerdir. Sevdikleri dizi ya da filmlerde yer alan karakterlerin saç modeli ve saç rengini kendinde denemek isteyen genç kızlar, bu rengi nasıl elde edebilecekleri konusunda araştırmalar yapar. Ünlü dizi oyuncusu Serenay Sarıkaya da genç kızların örnek aldıkları isimler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bu yazımızda Serenay Sarıkaya’nın saç rengini nasıl elde ederim diye düşünen genç kızların bu düşüncelerinden yola çıkarak hazırladık.

Pek çok başarılı dizi ve televizyon projesinden tanıdığımız Serenay Sarıkaya, saç rengi ve modelleri ile de beğeni kazanıyor. İşindeki başarısının yanında bakımlı saçları ile de dikkat çeken güzel oyuncunun saç rengi yıllardır aynı. İlk bakışta açık kumral ve koyu sarı tonlarının yer aldığı saç rengini hafif makyaj ile tamamlayıp güzelliğine güzellik katan oyuncu, model olarak da ağır modellerden uzak duruyor. Genelde hafif dalgalı şekilde saçlarını kullanmayı seven ünlü oyuncu, aşırıya kaçmadan uzun saç modellerini kullanıyor.

Serenay Sarıkaya’nın saç rengini elde etmek için 8.55 yoğun açık kumral rengi ve 9 numara light blonde sarı rengi kullanabilirsiniz. Uygulama için ilk olarak bu iki renkten açık kumralı saçın tamamına uygulayın. Bu aşamada doğru renk tonunu yakalarsanız, ikinci aşamada mutlaka başarılı olursunuz. Tam rengi yakalamak için mümkünse ilk olarak saçlarınızı açmayı deneyebilirsiniz. İlk aşamanın ardından aralara hafif ışıltı katmak için ikinci rengi uygulayın. Uygulama sonrasında çok sevdiğiniz ünlü güzelin saçlarına kavuşabilirsiniz.

Serenay Sarıkaya Saç Rengi 1

Evde saç boyamak, doğal saç rengi ve koyu renkler dışında biraz risklidir. Eğer boya konusunda her hangi bir bilginiz yoksa bu işlemleri kuaförde yapmanızda fayda var. Bu hem istediğiniz renkleri elde etmek için hem de saç sağlığınız için önemlidir. Eğer kuaföre gidecek kadar vaktiniz ve maddiyatınız yoksa evde uygulama yaparken bilen birilerinden destek alabilirsiniz. Çevrenizde evde saç boyama konusunda bilgili birileri yoksa boya arkasında ya da içinde yazan talimatlara göre uygulamayı yapın.

Serenay Sarıkaya Saç Rengi 2

Serenay Sarıkaya’nın bu hoş saç rengini yakalamak için evde uygulama yapacaksanız ikinci aşamayı yapmayabilirsiniz. Sadece kumral saç rengini saçınıza uygulayıp benzer güzelliği yakalayabilirsiniz. Bu uygulama sırasında dikkat etmeniz gereken etkenlerden biri de doğal saç rengini ve cilt renginizdir. Eğer cilt renginiz ünlü güzelinkinden farklı ise aynı güzel sonucu yakalayamayabilirsiniz. Serenay Sarıkaya’nın saç rengi beyaz tenli ve açık buğday tenli bayanlar tarafından uygulanmalıdır.

15 Aralık 2016

Yorumlarınızı bekliyorum...