Sinem Kobal Saç Rengi

Yayınlanma Tarihi: 16 Aralık 2016 Ekleyen: Pınar SUDE


Genç kızların beğenerek takip ettiği çok sayıda dizide yer alan Sinem Kobal, senelerdir göz önünde bulunan ünlülerimizden. Yer aldığı başarılı projelerin yanında güzelliği ile de dikkat çeken ünlü oyuncu, özellikle saçları ile pek çok genç kızın idolü halini almış durumda. Giyim tarzı, makyajı, saç modeli ve saç rengi ile genç kızların takip ettiği güzel oyuncu, farklı çok sayıda saç rengi kullanmıştır. Buğday tene sahip olan Sinem Kobal’ın saç rengini nasıl tutturabiliriz diye merak edenlere özel bu yazımızı hazırladık.

Açık buğday tene sahip olan Sinem Kobal, giyim ürünleri ve makyajlarındaki sadeliği, saç rengi ve modelinde de ortaya koyuyor. İddialı renklerdense kendisine yakışan klasik renkleri saçlarında barındıran ünlü güzel, açk tonlardan hoşlanıyor.

İlk televizyon dizilerinde yer almaya başladığında yaşı çok genç olan güzel oyuncuyu saç rengi olarak açık kumral ve sarı tonlarda tanıdık. Ünlü oyuncunun bu saç rengini Loreal Paris’ten 8.34 numatalı zengin sıcak sarı saç boyası ile yakalayabilirsiniz. Bu renge saçları boyamak evde genelde mümkün değildir. Bunun için mutlaka bir kuaförden destek almalısınız. Açık saç rengi boyalarında uygulanan saç rengi açma işleminin ardından asıl rengin boyası yapılarak yoğun renk elde edilir. Evde bu rengin yakalanması için çok sayıda boyama işlemi gerekir. Bu da saçların yıpranmasına neden olur ve yine de sonuç kesin değildir.

Sinem Kobal Saç Rengi 1

Uzun süre sarı saçları ile ilgi çeken Sinem Kobal geçtiğimiz aylarda kendinde büyük bir değişim yapıp saçlarını koyu bir renk tonuna boyamıştır. Sarı ve uzun saçları ile görmeye alıştığımız ünlü oyuncuya bu saç renginin de çok yakıştığını belirtmek isteriz. Sinem Kobal’ın koyu kahve saç rengini Koleston’dan 3.0 numaralı koyu kahve ile elde edebilirsiniz. Eğer saçlarınız doğal olarak koyu renkte ise bu tonu 2-3 boyama ile elde edebilirsiniz. Kuaförde ise ilk boyama ile başarılı sonuca ulaşmak mümkün.

Sinem Kobal Saç Rengi 2

Saçları ile dikkat çeken ünlü güzelin renk kadar saç modeli de çok dikkat çekiyor. Uzun, katlı saçlarındaki bukle şeklindeki dalgalar ile ekranlarda hep peri kızı gibi gördüğümüz güzel, saç rengi ile birlikte modelinde de değişiklik yapmıştır. Sinem Kobal yıllardır uzun olarak kullandığı saçlarını orta boya getirip daha kullanışlı ve sade modelleri tercih ediyor.

Sinem Kobal Saç Rengi 3

Sinem Kobal saç rengi ve modellerini denemeden önce kendi yüz şekliniz, saç yapınız ve en önemlisi ten renginiz ile uyumlu olmasına dikkat edin. Eğer bu kriterlere uygunsa açık tonlar için mutlaka kuaförünüzden destek alın. Koyu tonları ise evde kendi çabalarınız ile elde edebilirsiniz.

Sinem Kobal Saç Rengi 4 Sinem Kobal Saç Rengi 5

16 Aralık 2016

Yorumlarınızı bekliyorum...