Siyah Saça Sarı Ombre

Yayınlanma Tarihi: 30 Haziran 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Bir boya tekniği olan ombre saç rengine yakın renkler ile uygulandığında saça ışıltı ve doğal bir hava kazandırıyor. Özellikle kumral bir saça kahve ya da karamel tonlarında uygulanan ombre saçıl doğal yapısını daha da güçlendiriyor. Bunun yanı sıra fark yaratarak tarzını ortaya koymak isteyenler için ise birbiri ile zıt renkler de kullanılmaktadır. Örneğin cilt tonunun da desteklemesi ile birlikte siyah saça sarı ombre modelleri oldukça hoş bir görüntü veriyor. Bunun yanı sıra siyah saça küllü sarı ombre modelleri de son zamanlarda kadınlar tarafından sıkça kullanılan bir modeldir.

Küt Saça Ombre

Uzun saçlara kullanıldığında ışıltı veren ombre kısa ya da küt saç tipleri içinde kullanılabilen oldukça ideal bir yöntemdir. Özellikle siyah küt saça sarı ombre modelleri çok yakışıyor. Siyah saçta tercih edilen omre renkleri ise yine sarı olsa da gri ve tonlarının yanı sıra şarap kızılı da tercih edilmektedir. Saçlarında çok fazla bir değişikliğe gitmek istemeyenler için ise karamel ve kahve tonları oldukça ideal renklerdendir.

Platin Sarı Ombre

Özellikle açık tenli kadınların tercih ettiği platin sarıcı cildinde pembe tonlar bulunan kadınlar için oldukça doğru bir tercihtir. Uygulama sonrası oldukça hoş bir görüntü veren platin renk evde uygulamaya müsait olmayan saç renklerinden biridir. Bu rengi denemek isteyenlerin mutlaka işini iyi bilen bir kuaförden yardım alması gerekir. Siyah saça platin sarı ombre modelleri de platin saç rengi kadar tercih edilen bir modeldir. Fakat platin denilince akla sadece tek bir ton gelmemelidir. Diğer saç renkleri gibi platin saç renginin de çeşit çeşit tonu vardır. Bu tonlar arasında cilde en çok hangisinin yakışacağına karar vererek uygulamaya geçmekte yarar var.

Siyah Saça Sarı Ombre 1 Siyah Saça Sarı Ombre 2 Siyah Saça Sarı Ombre 3 Siyah Saça Sarı Ombre 4

30 Haziran 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...