Ünlülerin Saç Renkleri

Yayınlanma Tarihi: 14 Mart 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Saçlarında değişiklik yapmayan isteyen pek çok kadın, başkalarının saçlarını analiz ederek kendi için çıkarımlarda bulunabilir. Hal böyle olunca ünlülerin saç renkleri büyük bir ilham kaynağı olabilir. Ünlülerin saç rengi çok sık değişmektedir. Özellikle takip ettiğiniz bir ünlü varsa ondaki değişimlerde sizde değişim olmasını tetikleyecektir. Ünlülerin saç renklerinin ne olduğu paylaşılacaktır.

Ünlülerin saç renkleri pek çok insana ilham kaynağı olur. Değişim için onlara öncül olurlar. Ancak bu konuda kadınların dikkat etmeleri gereken çok önemli bir nokta vardır. Ünlülerin çekimlerden önce onların saçlarını sürekli kontrol eden birileri olduğu gibi gerçek hayatlarında da başarılı kuaförleri vardır. Herhangi bir markanın herhangi bir rengi gibi görünen saçlarında yapılan küçük değişiklikleri saçı tamamen bambaşka bir hale getirebilmektedir. Bu yüzden saçınızı bir ünlünün saç rengine boyatacağınız zaman bu konuyu iyi araştırmış olduğunuzdan emin olmalısınız.

Türk Ünlülerin Saç Renkleri

Siyah saçlı ünlüler deyince akla gelen ilk isim Merve Boluğur olur. Pek çok ünlü kadın siyah saç rengini denemiştir. Ancak siyah zor bir renktir. Hem taşıması hem de sık boyama gerektirdiği zordur. Ancak tüm bunlara rağmen Merve Boluğur siyah saçları ile akıllarda kalmıştır.

Türk Ünlülerin Saç Renkleri 1

Ece Seçkin, son zamanlarda adından sık sık bahsettiren genç ve güzel bir şarkıcıdır. Şarkıcılığa atılmadan önceki halinden eser bırakmayan Ece Seçkin’in en çok değişikliğe gittiği bölüm saçlarıdır. Saçlarını bir anda sarıya boyatan Ece Seçkin bu radikal kararına rağmen iyi görünmektedir. Kullanmakta olduğu sarının rengi bal sarıdır. Rengin yumuşaklığı sayesinde kolayca saç rengine uyum sağlamıştır. Ardından tüm cesaretini ortaya koyarak saçını atlı bir pembeye boyatmış ancak bu renkte çok fazla kalamadan bakır rengine geri dönmüştür.

Türk Ünlülerin Saç Renkleri 2

Ezgi Asaroğlu ekran karşısında gün geçtikçe güzelleşen bir oyuncudur. Elbette bu şekilde anılmasının en büyük nedeni saçlarıdır. Kumral ünlüler arasında oldukça zaman geçiren güzel oyuncu, en son oynadığı dizide bir anda sarı ışıltılar barındıran bir renge dönüverdi. Altın kahve olarak geçmekte olan bu saç rengi yetenekli oyuncuya çok yakışmıştır.

Türk Ünlülerin Saç Renkleri 3

Bensu Soral, İçerde dizisi ile yıldızı parlayan oyunculardan biridir. Yetenekli oyuncunun yeteneğinin yanı sıra güzelliği de dillerdedir. Uzun saçlarının hangi renk olduğu büyük bir merak konusu olmuştur. Bensu Soral’ın mükemmel görünen bu saçları kestane rengidir. Pek çok insanın rahatlıkla tercih edebileceği bir renktir.

Türk Ünlülerin Saç Renkleri 4

Koyu kestane saç rengi olan ünlüler arasında uzun süre kalan Özgü Namal, koyu renk saçların tüm güzelliğini ortaya koyabilen bir isimdir. Oyunculuk hayatında çok kez saçını boyatmış olsa da tercihini hep koyu renklerden yana kullanmış. Bir dönem de siyah saç rengiyle uzun süre akıllarda kalmıştır. Koyu kestane saçları ile hala konuşulan bir diğer ünlü isim ise Büşra Develi’dir. Ünlü oyuncunun hala bu rengini kullandığı bilinmektedir.

Türk Ünlülerin Saç Renkleri 5

Küllü kumral saç rengi olan ünlülerden en genç olanlarından biri Leyla Lydia Tuğutlu idi. Ancak en son ki projesi için saçlarını akaju kahve rengine boyatan yetenekli ve güzel oyuncu yine tüm gözleri üzerine toplamayı başarıyor.

Türk Ünlülerin Saç Renkleri 6

Yıllardır sempatik tavırlarıyla ekran karşısında olan Özge Özpirinçci elbette ki bunu kıvırcık saçlarına borçludur. Dizilerinde sürekli kıvırcık saçları ile görülen güzel oyuncu uzun bir süre koyu kahverengi saç rengini kullanmış olsa da kısa bir süre önce kendisinde radikal bir değişikliğe giderek saçlarını nar kızılına boyatmıştır. Zor bir renk olan nar kızılını, güzel oyuncu başarıyla taşıyor.

Türk Ünlülerin Saç Renkleri 7

14 Mart 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...