Uzun Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 25 Ocak 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Uzun saçlara sahip olmanın en önemli avantajı beğendiğiniz, istediğiniz modeli uygulayabiliyor olmanızdır. Uzun saçın bakımı zor da olsa, kadının güzelliğine güzellik katan en önemli unsurdur.  Örgü modelleri, basit ya da havalı topuzlar, at kuyruğu modelleri, açık bıraktığınız uzun saçlarınız ile mutlaka her an dikkat çektiğinizin farkında olabilirsiniz.

Çalışan uzun saçlı kadınlar özellikle sabahları saçlarıyla uzun uzadıya uğraşmayı sevmezler. Bir lastik toka ile tuttururlar ya da dağınık bırakırlar. Uzun saçlarınız için pratik kolaylıkla yapabileceğiniz kolay modellerimiz özellikle saçlarına çok zaman ayırmak istemeyenler için.

[reklam id=1]

uzun-sac-modelleri-1 uzun-sac-modelleri-2 uzun-sac-modelleri-3 uzun-sac-modelleri-4 uzun-sac-modelleri-5

Örgü saç modellerinde sınır tanımadan uygulayabileceğiniz uzun saçlarınızı denediğiniz modelleri görünce siz de çok seveceksiniz. Yarım örgü, saç örgüsü, boxer örgü her türlü örgüyü çok rahat kullanabilirsiniz. Uzun saçlarınız için örgü model galerimiz sizler için.

uzun-sac-modelleri-6 uzun-sac-modelleri-7 uzun-sac-modelleri-8 uzun-sac-modelleri-9 uzun-sac-modelleri-10 uzun-sac-modelleri-11 uzun-sac-modelleri-12 uzun-sac-modelleri-13 uzun-sac-modelleri-14

Uzun saçlara sahip olmanın en büyük avantajı da sağlıklı ve bakımlı saçlarınız varsa dağınız ve doğal bırakarak kullanıyor olmanızdır. Özel bir tarzım olsun diye düşünenlerden değilseniz, bakımsız uzun saç uzunluğunu göstermeyecek aksine kötü bir görüntüye neden olacaktır. Uçları kırılmış, sönük saçlar itici bir görüntünün oluşmasına neden olur. Bu nedenle uzun saçlarınızla uğraşmak istemiyor doğal haline bırakmak istiyorsanız saçlarınıza mutlaka bakım yapıp sağlıklı bir görünümle saçlarınızı kendi haline bırakabilirsiniz. Ya da saçlarınızı biraz kısaltıp orta uzunlukta kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Uzun saçlarıyla uğraşmayı seven kadınlar saç düzleştirici veya saç maşası ile göz alıcı ve istediğiniz modelde saçlara kolaylıkla  sahip olabilirsiniz. Ya da ben saçlarımı her zaman profesyonel ellere teslim ederim diyenlerseniz kuaförünüzün yolunu tutup istediğiniz dalgalı düz modeli uygulayabilirsiniz.Uzun saçlarınız için dalgalı modeller, düz modeller neler bakalım.

uzun-sac-modelleri-15 uzun-sac-modelleri-16 uzun-sac-modelleri-17 uzun-sac-modelleri-18 uzun-sac-modelleri-19 uzun-sac-modelleri-20 uzun-sac-modelleri-21 uzun-sac-modelleri-22

25 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...

You must be logged in to post a comment.