V Kesim Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 9 Ocak 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


2000 li yıllarında başında başlayan v stil saç kesimi akımı günümüzde de kullanılıyor olsa da çok da tercih edilen bir model değildir. Artık modern çizgilerin ağırlıklı olarak saçlara yansıdığı günümüzde v kesim modelleri biraz daha klasik kalmaktadır. Ancak yine de uzun saçlı olup saçıyla çok fazla uğraşmak istemeyen, pratik ve kullanım rahatlığı olsun biraz da saçımda model olsun diyen bayanlar v şeklinde saç kesimi tercih etmektedirler.

V saç kesim modelleri saçların arkadan sert bir V halinde kesilmesi ile ortaya çıkar. Özellikle uzun formları daha klasik bir görünümdeyken, orta boy saçlarda v stil saç kesimi daha modern ve trend bir görünüm sergilemektedir. Saç yapısı ince telli ve düz olanlar için sıklıkla uygulanan v saç kesimi saç renginizde yapabileceğiniz renklendirmeler ile hareket kazanabilir. V şeklinde saç kesimi, ombre ile de farklı tarz haline getirilebilir. Saçın V olan kısımları ombre boyanarak V stil saç kesimi sıra dışı olmaktan çıkartılır.

V kesim modellerinden vazgeçemeyenlerdenseniz kahkül ve  katlı kesim ile saçlarınıza hareket ve hacim kazandırabilirsiniz.

Sağlıklı ve parlak uzun saçlara sahipseniz ve saçlarım V formunda olsun istiyorsanız V saç kesim modelleri imajlarımız sizin için bayanlar.

V Kesim Saç Modelleri 1 V Kesim Saç Modelleri 2 V Kesim Saç Modelleri 3 V Kesim Saç Modelleri 4 V Kesim Saç Modelleri 5 V Kesim Saç Modelleri 6 V Kesim Saç Modelleri 7 V Kesim Saç Modelleri 8

14 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...