V Saç Kesimi Kimlere Yakışır

Yayınlanma Tarihi: 2 Şubat 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Kadınlar, birbirinden farklı sebeplerden dolayı saç modellerini değiştirmek istemektedir. Oldukça fazla sayıda saç modeli bulunmakta olup, kadınlar kendilerine yakışan saç modelini tercih etmeye devam etmektedir. Saç modası, her sene sürekli olarak değişmekte ve hem renk hem de model olarak oldukça büyük gelişmeler kat etmektedir. V kesim saç modeli de, son yıllarda özellikle de uzun saçlı kadınlar tarafından son derece büyük bir ilgi görmeye devam etmektedir.

V model saç kesimi, saçların uç kısımlarında V harfi olacak şekilde kesilmesi ile oluşmaktadır. Kısa saçlarda uygulanması mümkün olmayan bu saç kesiminde, kadınların uzun saçlı olması bu konuda oldukça önemlidir. Birçok model hemen herkese yakışmasa da, v model saç kesimi uzun saçın yakıştığı hemen herkese yakışmaktadır. Fakat bu kapsamda dikkat edilmesi gereken detay, kişilerin V kesim saç modellerine oldukça büyük bir özen göstermesidir. Saç uçlarının V şeklinde kesilmesi ve V görünümünün elde edilebilmesi için saç uçlarının inceltilmesi gerekmektedir. Bu da saç uçlarının daha ince görünmesine sebep olmaktadır.

V model saç kesimini yaptıran kadınların özellikle de saç uçlarına ekstra bakım yapmaları önerilmektedir. Genellikle uzun saçlarda yapılan bu kesim modelinde, saç uçları oldukça kısa bir süre içerisinde kırılmaya başlayabilmektedir. Kırık ve cansız saç uçları da son derece kötü bir görünüme sahip olabilmektedir. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamak için muhakkak ki saç uçlarına bakım yapılması gerekmektedir.

v sac kesimi

V saç modelleri içerisinde kişilerin saçlarını açık bırakmasının yanı sıra saçlarını toplamaları da oldukça şık görüntüleri ortaya çıkarmaktadır. Atkuyruğu yapılan v kesim saç modelleri, oldukça şık ve bir o kadar da rahat bir model olmaktadır. Bu gibi sebeplerden dolayı da her geçen gün çok daha fazla sayıda kadın tarafından V kesim saç modeli tercih edilmektedir.

v sac kesimi

V şeklinde saç kesimi, kadınların isteklerine göre katlı olarak da yapılabilmektedir. Böylelikle iki farklı model tek bir saçta birleştirilebilmektedir. V şeklindeki saç kesimlerinde, saç modelinin ortaya çıkabilmesi için genellikle düz olarak kullanılması önerilmektedir. Dalgalı saçlarda da oldukça güzel bir görünüme sahip olsa da, özellikle de atkuyruğu yapılması halinde saçların düz fönlü olması önerilmektedir. Duruşu, kullanımı ve daha birçok sebepten dolayı da kadınlar gün geçtikçe bu saç kesimine daha yoğun bir ilgi göstermekte ve saçlarını da V saç modelinde kestirmek istemektedir.

v sac kesimi v sac kesimi v sac kesimi v sac kesimi v sac kesimi v sac kesimi v sac kesimi v sac kesimi v sac kesimi v sac kesimi v sac kesimi v sac kesimi v sac kesimi

2 Şubat 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...