Vişne Kızılı Saç Rengi Nedir, Nasıl Elde Edilir, Boya Numarası ve Kimlere Yakışır?

Yayınlanma Tarihi: 25 Aralık 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


İddialı, çekici ve göz alıcı bir saç rengi mi arıyorsunuz… O zaman doğru yerdesiniz… Saçları ile baş döndüren dikkat çeken bayanlar için en uygun saç renklerinden birisi olan vişne kızılı saç boyası rengini bütün detayları ile sizler için araştırdık. İşte iddialı rengimiz ve hakkındaki inceleme sonuçlarımız…

Vişne Kızılı Saç Rengi Nedir

Vişne kızılı saç rengi, ışıl ışıl bir saç rengidir. Kızılın en dikkat çekici tonlarından birisidir. Cazibenizi ortaya koymak kadınsı yönünüzü öne çıkarmak için bu rengi tercih edebilirsiniz. Uzun, kısa saç modelleri ile kullanabilirsiniz. Günlük kullanımda biraz abartı gibi dursa da özel davetlerde sizi hemcinslerinizden bir adım öne çıkarak. Saçlarınıza bu rengi uyguladıktan sonra özel boyalı saçlar için şampuan ve bakım kremlerinden kullanabilirsiniz. Bu sayede rengin daha uzun süre parlak kalmasını ve daha fazla göz kamaştırmasını sağlayabilirsiniz. Yavaş yavaş rengi matlaşmaya başladığında saçlarınızın yeniden boyanması gerektiğini unutmayın.

Vişne Kızılı Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Vişne Kızılı saç rengini hazır boyalar ile evde elde edebilirsiniz. Evde boyayı uygulamadan önce saçlarda başka bir renk varsa renk açıcı ile bu rengi akıtmanızı öneririz. Ardından vişne kızılı saç boyasını saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Boya üzerinde yazan uygulama talimatlarına ve bekleme süresine göre uygulama yaparak yeni vişne kızılı saç renginize kavuşabilirsiniz.

Vişne Kızılı Saç Rengi Boya Numarası

Vişne kızılı saç rengini kuaförde boyatabileceğiniz gibi evde kendiniz de boyayabilirsiniz. Saç rengini evde elde etmek için vişne kızılı saç boyası numarası olan bir hazır boya kullanabilirsiniz. Yoğun renk tonları olan Koleston Naturals markasının 7/64 Vişne Kızılı saç boyasını evde uygulamada deneyebilirsiniz.

Vişne Kızılı Saç Rengi Kimlere Yakışır

Vişne zılı saç renkleri açık tenli bayanlara çok yakışıyor. Beyaz tenlerinin güzelliğini ortaya çıkarmak için bu rengi saçlarına uygulayan bayanlar, doğru bakım ve uygulamalar ile uzun süre parlak saçları ile göz kamaştırıyor. Çoğu renk tonunda olduğu gibi vişne kızılında da saçların boyanmasının ardından bakımınına çok dikkat edilmesi gerekir. Aksi halde saçtan boyanın akması sonucu renginde matlaşma ve solma meydana gelecektir.

 


25 Aralık 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...