Yeni Sezonun En Trend Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 24 Ağustos 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Tıpkı giyim modası olduğu gibi saç modelleri ve renklerinin modası da vardır. Bakımına ve güzelliğine dikkat eden bayan ve erkekler saç modasını da yakından takip ederek kendilerine en uygun saç modelleri ve renklerini seçip uyguluyor. Yeni bir yıla girerken ya da mevsim değişikliklerinde saç modeli ve saç renginde de değişiklik yapmak isteyenler için bu yılın en trend smodelleri ve saç renkleri hakkında kısa bir araştırma yaptık.

2017 trend saç modelleri geneline baktığımızda sıradanlıktan öte, hoş modeller göze çarpıyor. Hem model, hem renk olarak sıradışı olan bu saç modellerini erkekler ve kadınlara özel olarak iki ana kategoride inceledik.

Kadınlar için Yeni Trend Saç Modelleri

*Düz Ve Renkli Saçlar: Bu sene bayanlarda sıklıkla gördüğümüz ve görmeye devam edeceğimiz saç modelleri, düz ve renkli saçlardır. Uzunluğu ve kesimi ne olursa olsun düz saçlar senenin trendleri arasında yer alıyor. Ayrıca farklı renkler de saçlara uygulanarak farklı bir model verilebiliyor. Siz de saçlarınıza değişik bir tarz katmak için renk tonlarını özgürce seçip birden fazla renk tonunu uygulayabilirsiniz.

Kadınlar için Yeni Trend Saç Modelleri 1

*Islak Saç Trendi: Ünlü bayanlarda da sıklıkla gördüğümüz ıslak saç modelleri, bu senenin trendleri arasında. Uzun ya da orta boy saç modelleri ile birlikte kullanılabilen bu saçlar, geriye ya da yana doğru taranarak kullanılabiliyor. Tamamen yüz hatlarını ortaya çıkaran bu saç modelinde uygun makyaj kullanımı önemlidir.

Kadınlar için Yeni Trend Saç Modelleri 2

*Yana At Saç Modeli: Saç modeli ve rengi gözetmeksizin her tür saçta rahatlıkla kullanılabilir. Seksi ve bakımlı olmak isteyen bayanlar için idealdir. Günlük ya da özel kullanıma uygundur. Yana atılırken saçların ön kısımlarından küçük bir perçem çıkarmak modeli daha seksi hale getirecektir.

Kadınlar için Yeni Trend Saç Modelleri 3

*Modern Ense Topuzu: Ense topuzu bayanların en sevdiği modellerdendir. Günlük olarak da özel günler için de ideal bu topuz modelleri, senenin de trendleri arasında yer alıyor. Uzun ya da orta boy saç modellerine uygulanabilir. Rahat kullanımı ve pratik yapımı ile çok sayıda bayanın yeni saç modeli konumundadır.

Kadınlar için Yeni Trend Saç Modelleri 4

*Kısa Kesim Modeller: Uzun saçlarınızdan sıkıldınız ve saçlarınızda köklü bir değişiklik yapmak istiyorsanız, kısa kesim modelleri deneyebilirsiniz. Özellikle yumuşak saç yapısına sahip bayanlar bu modellerden yüz şekillerine uygun olanları kullanabilir. Bu sayede daha hoş bir tarz yaratılabilir. Kısa saç kesim modelleri de bayanlarda bu senenin moda saçları arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Kadınlar için Yeni Trend Saç Modelleri 5

*Örgü Saç Trendi: Farklı saç modellerinin değişik teknikler ile örgüyle süslenmesi de bu senenin modaları arasında. Saç kesimi ve rengine göre örgü saç modellerinden birini seçip siz de kullanabilirsiniz.

Kadınlar için Yeni Trend Saç Modelleri 6

Yeni Trend Saç Modelleri Erkek

*Kıvırcık Saç Trendi: Kıvırcık ya da iri dalgalı saçlarınız varsa, bu yıl tam sizin yılınız demektir… Erkeklerde bu yıl en fazla tercih edilen saç modelleri arasında dalgalı ve kıvırcık saç modelleir geliyor. Saçlarınızı hafif şekilde uzatıp saç şekillendirici ürünler ile buklelerinizi belirginleştirebilirsiniz.

Yeni Trend Saç Modelleri Erkek 1

*Yanlardan Kazıtılmış Saç Trendi: Erkek saç modelleri arasında son yılların gözde saç stilinden birisidir yanlardan kazıtılmış saç modeli. Sadece saçların yanlarından kazıtılıp üst kısımının uzun bırakıldığı bu saç modellerini kullanmaya başlayan erkekler genel olarak bir daha başka saç modeline geçmiyor.

Yeni Trend Saç Modelleri Erkek 2

*Ön Kısmı Uzun Saç Modeli: Hem kısa, hem uzun saç modellerinden hoşlanan ve her iki saç modelini de kendine yakıştıran erkeklerin kullandıkları modellerdir. Genel olarak saçların yan kısımları daha kısa, ön üst kısımları daha uzundur. Uzun olan kısımlar, saç modeline göre değişiklik gösterebilir. Genelde dağınık bırakılır ve saç şekillendiriciler ile şekil verilir.

Yeni Trend Saç Modelleri Erkek 3

24 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...