Yuvarlak Yüzlü Kadınlar İçin En güzel saç Kesim Modelleri Nelerdir?

Yayınlanma Tarihi: 15 Ağustos 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Her yıl güzellik algısı değişmektedir. Buna bağlı olarak en güzel saç kesim modelleri de değişmektedir. 2017 yılında en güzel saç kesim modelleri erkeklerde hangi modellerdir? 2017 yılında en güzel saç kesim modellerin bayanlarda hangileridir? Tüm bu yazılanları ünlülerin tercihlerinden ve etrafınızda gördüğünüz insanlardan takip edebilirsiniz.

En Güzel Saç Kesim Modelleri

Kadınlar sık sık değişiklikler yapmayı severler. Bu nedenle bir saç modelinin ömrü çok da uzun biçilmemelidir. Ancak Bob saç kesim modeli uzun zamandır bu hızlı değişime karşı direnmektedir. Kadınlarda en güzel saç modeli olarak kabul edilen modellerden biri olan Bob saç kesimi, kulak hizasının altında kesilen küt saç kesimidir. Öyle çok beğenilmiştir ki bu akıma kapılmamış ünlüler zor bulunur. Dalgalı saç ile büyük uyum gösterir ve bu haline Romantik Bob ismi verilir.  Bob saç kesimini cesur bulanlar için daha uzun hali olan Lob bir alternatiftir. Sizi olduğunuzdan çok daha ılımlı gösterebilen bir saç modelidir.

Yuvarlak yüzlü kadınlar için en güzel saç kesim modelleri nelerdir? 1

Katlı saç kesimleri de kadınların en az küt saç kesimleri kadar ilgilendiği kesimlerdir. En güzel katlı saç kesim modelleri Pixie saç modelleri olarak gösterilir. Pixie saç kesiminde saçlarınız erkeklerinki kadar kısaltılır. Pek çok modeli vardır. Yüz tipinize göre alnınıza düşen modeller de tercih edebilirsiniz.

Yuvarlak yüzlü kadınlar için en güzel saç kesim modelleri nelerdir? 2 Yuvarlak yüzlü kadınlar için en güzel saç kesim modelleri nelerdir? 3

Erkekler de kadınlardakinden çok daha dar bir alan bulunur. Bu alan içerisinde en güzel erkek saç kesim modelleri olarak Amerikan kesim saç kesim modelleri gösterilmiştir. Bu saç kesimine mutlaka rastlamışsınızdır. Yanların kısa üstlerin uzun kesildiği bu saç kesiminin onlarca versiyonu bulunmaktadır. Saçınızın uzunluğuna göre saçlarınızı yana veya arkaya yatırabilirsiniz. Bu saç kesimlerini kullanmanız da son derece kolaydır. Saçlarınızın gün boyu iyi görünebilmesi için saçlarınıza duştan sonra şekil vermeli, ardından da saç spreyi ile saçlarınızı şekillendirmelisiniz.

Yuvarlak yüzlü kadınlar için en güzel saç kesim modelleri nelerdir? 4 Yuvarlak yüzlü kadınlar için en güzel saç kesim modelleri nelerdir? 5

Erkeklerin severek tercih ettiği bir başka saç kesimi ise kulak hizasının biraz altında, kadınların Bob saç kesimine benzeyen bir saç kesimidir. Genellikle düz ve dalgalı saçlar için uygundur. Saçlarınızın kabarmasına engel olabilirseniz, bu saç kesimi sizi çok maskülen gösterecektir.

Yuvarlak yüzlü kadınlar için en güzel saç kesim modelleri nelerdir? 6 Yuvarlak yüzlü kadınlar için en güzel saç kesim modelleri nelerdir? 7 Yuvarlak yüzlü kadınlar için en güzel saç kesim modelleri nelerdir? 8

15 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...